Web Tasarım İzmir


Blog

Opencart eticaret paketleri nedir? E ticaret paketleri nasıl oluşturuluyor? Hangi e ticaret paketini seçmeliyim?

Blog » Opencart eticaret paketleri nedir?

Opencart eticaret paketleri nedir?

Opencart eticaret paketleri  nedir? E ticaret paketleri nasıl oluşturuluyor? Hangi e ticaret paketini seçmeliyim? bu sorular son zamanlarda çok sık sorulmaktadır. Bu nedenle bizde sizlere burada en iyi cevapları vermeye çalışacağız.

Opencart eticaret paketleri nedir?

Opencart e-ticaret paketleri nedir sorusundan önce aslında e-ticaret paketi nedir onu cevaplayalım. E-ticaret paketi, hazır var olan bir eticaret alt yapısının tema, modül, sunucu, alan adı vb gerekliliklerin  kısa bir süre içinde kullanıma hazır halinin size olan sunumudur.

Opencart paketleri ise standart kurulumda gelen özelliklerinin üzerine eklenen. Özel modüller, tema vb gerekliliklerin önceden hazırlanarak size sunumudur.

E ticaret paketleri nasıl oluşturuluyor?

E ticaret paketi her alt yapı sağlayıcısının elindeki teknolojinin imkanlarına göre basitten profesyonele doğru özellikleri eklemesi ve ona göre düzenlemesi ile oluşur.

Ayrıca bu durum her alt yapıda farklıdır. Çünkü her alt yapının farklı özellikleri vardır. Örneğin, A firmasında en basit eticaret paketi 5 bin tl iken diğer bir başka B firmasında en basit eticaret paketi 3 bin tl dir. Özellikleri ile hizmet kaliteside çok önemlidir.

Opencartpaketlerinde ise durum biraz daha farklı olabiliyor.

Opencart eticaret paketleri çok farklılık gösterebilir. Hatta aynı modüller, aynı özellikler olsada farklılık gösterir.

Bunun nedeni ise paket ile birlikte verilecek olan temanın kalitesi ayrıca aynı gibi olsada farklı seviyelerdeki modüllerden dolayı farklılık gösterebilir.

Hangi e ticaret paketini seçmeliyim?

E-ticaret paketi seçerken dikkatli olunması gereklidir. En önemliside fiyata göre değil aldığınız özelliklere ve hangi firmadan aldığınıza dikkat etmelisiniz.

E-ticaret paketi seçerken paket özelliklerini dikkatlice incelemelisiniz. Eğer opencart alt yapısı kullanacaksanız. Bizim tavsiyemiz opencartı standart olarak kurup ihtiyaçlarınıza göre modül alarak kendi paketinizi oluşturmanızdır. Hazır paketlerde tabiiki işinizi görecektir ancak daha öncesi bir e-ticaret tecrübeniz yoksa en mantıklısı standart olarak başlamak olacaktır.

Opencart e-ticaret paketleri özelliklerini buradan okuyabilirsiniz.


Blog & Opencart eticaret paketleri nedir?

Blog & Opencart eticaret paketleri nedir?

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr