Web Tasarım İzmir


Haberler

Bizden Haberler

Opencart E-Ticaret Paketleri

Opencart e-ticaret paketleri satışımız e-ticaret için hazırladığımız diğer web adresimizde başlamıştır. 5 Farklı e-ticaret paketimiz bulunmaktadır.


Opencart eticaret paketleri nedir.

Opencart eticaret paketleri ücretli opencart modülleri ve özel tasarımlar ile hazırlanmış eticaret alt yapısına denir.

Opencart eticaret alt yapısı açık kaynaklı ücretsiz bir alt yapıdır. Ancak ücretsiz olarak kurulan opencart eticaret alt yapısı kısıtlı özelliklere sahiptir. İndirip kurduğunuzda standart bazı özellikler ve varsayılan tek bir tasarım ile kurulur. Varsayılan tasarımda çağımızın modern görünüm ve özelliklerin bir çoğu yoktur. Varsayılan kurulum üzerindede modern modüllerin bir çoğu yoktur. E ticaret paketleri ücretli modüller ile oluşturularak sizlere sunulur. Örneğin istediğiniz bir bankanın sanal pos modülü varsayılan kurulumda yoktur sonradan alıp ilave etmeniz gerekir. Hazır eticaret paketleri firmadan firmaya değişkenlik gösterir. Her firma kendisine göre farklı eticaret paketleri hazırlayıp sunabilir. Bu nedenle eticaret paketlerinin fiyatlarıda değişkenlik gösterebilir. Örneğin opencart e-ticaret paketleriniinceleyelim. Basic,standart,expert,premium,pro plus gibi farklı eticaret paketleri bulunmaktadır. Yine farklı isimler altında eticaret paketleri bulunur. Ancak incelerseniz her firmada aynı isim olsada özellikler farklılık gösterebilir.

E Ticaret Paketi Önerilerimiz.

Eğer hazır eticaret paketi seçerek başlayacaksanız paket özelliklerine dikkat ediniz.

E Ticaret paketleri hazır yapılar olduğu için size uyan bölümleri olduğu gibi uymayan bölümleride olacaktır. Ve daha sonradan bir çok modül ilave etmeniz gerekecektir. Bu nedenle size tavsiyemiz hazır paketler yerine başlangıç paketi ile başlayıp ihtiyacınıza göre eklemeler ile size gerekli olan eticaret paketini oluşturmanızdır.

Tüm eticaret paketlerimiz opencart son sürümü kurularak teslim edilir.

Opencart basic eticaret paketi nedir?

Eticaret paketlerimizden basic paket eticarete yeni başlayanlar için hazırlanmış başlangıç aşamasında gerekli özelliklere sahip eticaret paketimizdir.

Opencart standart eticaret paketi nedir?

Eticaret paketlerimizden opencart standart paket basic eticaret paketine göre bazı ek özelliklere sahiptir. Orta düzey kullanıcılar ve işletmeler için düşünülmüş bir pakettir.

Opencart expert eticaret paketi nedir?

Eticaret paketlerimizden opencart expert paket daha aktif işletmeler için düşünülmüştür. Diğer alt paketlere göre internet üzerinden kendi sitenize ürün tedariki ve online fatura özellikli bir pakettir.

Opencart premium eticaret paketi nedir?

Opencart premium eticaret paketi internet üzerinden kendi sitenize ürün tedariki ve online fatura özelliğinin dışında 5 pazaryeri entegrasyon modüllerine sahip bir pakettir.

Opencart pro plus++ eticaret paketi nedir?

Opencart pro plus++ eticaret paketi full özellikli ileri düzey bir eticaret paketidir. Gelişmiş özelliklere sahip paketimiz full entegrasyon modüllerine sahiptir. Bu paketimizde android uygulama özelliğide bulunmaktadır.

Eticaret paketlerimizi eğer opencart kullanıyorsanız online satış sitemizdenhem eticaret paketini hemde opencart temaseçerek alabilirsiniz. Opencart eticaret paketialdığınızda sitemizdeki temalardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Opencart temaları eticaret paketifiyatlarına dahildir ek olarak almanız gerekmez. Hazır opencart temalarıdışında özel bir tasarım yaptırmak isterseniz konsept tasarımbölümümüzü inceleyiniz.


Haberler & Opencart E-Ticaret Paketleri

Haberler & Opencart E-Ticaret Paketleri

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr