Web Tasarım İzmir


Dijital

Dron ile hava çekimleri,Firma tanıtım filmi ve animasyon çalışmalarımız.

Web Hizmetleri » Dijital » Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi günümüzde video kanallarının popülerliğini düşündüğümüzde önemli bir reklam yöntemidir. Tanıtım filmini 2 şekilde yapmaktayız. Video slayt tanıtım filmi ve dron ile hava çekimi. Video slayt filmi için firmanızın ile ilgili fotoğraflar ve sizi anlatan makaleleri hazırlamalısınız. Örnek olarak aşağıdaki filmimizi izleyiniz.

Hava çekimi talep ederseniz bu hizmeti sadece izmir içinde vermekteyiz. Hava çekimi ile yaptığımız tanıtım filimlerinden bazıları.

Tanıtım Filmi
Kurumsal Firma Tasarım
Hayalinizdeki site için doğru adrestesiniz. Size özel sektörünüzü yansıtan kullanıcı etkileşimli benzersiz bir web sitesine sahip olmaya hazırmısınız?.

E Ticaret Sitesi
Satışlarını arttırıp işinizi büyütmenin yolu işinizi e-ticarete taşımaktır. Hazır 100 üzeri tasarımdan birini seçerek aynı gün satışa başlayabilirsiniz. Hazır tasarımlarımızın yanında size özel benzersiz tasarımda oluşturabiliriz..

AMP Web Tasarım
Accelerated Mobile Pages ( Amp ) web sitenizin mobilde içeriklerinin daha hızlı erişilmesi için uygulanan bir kodlama yöntemdir.

İntro Tasarım
İntro Tasarım

Mobil Uygulama
Mobil kullanımının artmasıyla, şirketler için mobil uygulama ihtiyacı da hızla artış göstermektedir. Web sitelerinin yanında artık mobil uygulama da firmaların gereksinimi haline geldi.

Proje
Özel web yazılım projelerinde sizinleyiz. 100 üzeri proje gerçekleştirdik. Sizde projenizi hayal edin biz gerçekleştirelim.


Dijital & Tanıtım Filmi

Dijital & Tanıtım Filmi

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr