Web Tasarım İzmir


Web Tasarım

Özel web yazılım projelerinde sizinleyiz. 100 üzeri proje gerçekleştirdik. Sizde projenizi hayal edin biz gerçekleştirelim.

Web Hizmetleri » Web Tasarım » Proje

Proje

Proje başlangıcı
Aklınızdaki web projesi için kapsamlı araştırmanızı yapın. Araştırmanızı ve gerekli bilgileri word dökümanı olarak bize iletiniz. Projeniz incelendikten sonra projeniz için yapım süresi ve yapılacak adımlar belirlenir. Yapılacaklar belirlendikten sonra projenize uygun web tasarımı hazırlanır. Web tasarımı hazırlanırken projenizde olması gerkenlere göre modüller ve bileşenler hazırlanır.
Proje test
Proje için hazırlanan modüller ve bileşenler web tasarımınıza eklenip yayına hazır hale geldikten sonra test ortamında çalıştırılarak size sunulur. Proje yayın onayından sonra proje için uygun hosting ve alan adı belirlenir. Uygun alan adı ve hosting belirlendikten sonra kurulum gerçekleştirilir ve beta yayını olarak proje internet ortamında kullanıcı deneyimine sunulur.
Proje yayın süreci
Proje beta yayın sürecinde kullanıcı deneyimi en önemli etkendir bu nedenle tüm eleştirileri ve tavsiyeleri dikkate almalısınız. Beta yayın süreci tamamlandıktan sonra porjeniz ile ilgili gereği çalışmalara başlanır.
Proje geliştirme süreci
Projeniz yayın hayatına geçtikten sonra SEO,ücretli reklamlar,organik seo optimizasyonu ve zamanla projeniz için gerekli olabilecek ilave bileşen ve modüller firmamızın proje uzmanları tarafından sizlere sağlanıcaktır.

2009'dan bu yana 100 üzeri özel projeyi tamamladık. Sizde hayalinizdeki projeyi bizimle tasarlayıp hayata geçirebilirsiniz.
Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz projelerden bazıları

Piknik yerleri gezi portalı
İş ilanları portalı
Oyun haber scripti
Haber scripti
Taraftar haber scripti
Emlak portalı
Emlak franchise scripti
Turizm gezi portalı
Emlak scripti
Oto galeri scripti
Traktör satış scripti
Sanatçı Müzisyen scripti
Projelerimizi incelemek için tıklayınız
Sizde aklınızdaki projeyi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Projeleriniz için pro cms alt yapısı kullanmaktayız. Yönetim paneli ve işleyişi projenize özel tasarlıyoruz.

Proje
Kurumsal Firma Tasarım
Hayalinizdeki site için doğru adrestesiniz. Size özel sektörünüzü yansıtan kullanıcı etkileşimli benzersiz bir web sitesine sahip olmaya hazırmısınız?.

E Ticaret Sitesi
Satışlarını arttırıp işinizi büyütmenin yolu işinizi e-ticarete taşımaktır. Hazır 100 üzeri tasarımdan birini seçerek aynı gün satışa başlayabilirsiniz. Hazır tasarımlarımızın yanında size özel benzersiz tasarımda oluşturabiliriz..

AMP Web Tasarım
Accelerated Mobile Pages ( Amp ) web sitenizin mobilde içeriklerinin daha hızlı erişilmesi için uygulanan bir kodlama yöntemdir.

İntro Tasarım
İntro Tasarım

Mobil Uygulama
Mobil kullanımının artmasıyla, şirketler için mobil uygulama ihtiyacı da hızla artış göstermektedir. Web sitelerinin yanında artık mobil uygulama da firmaların gereksinimi haline geldi.

Proje
Özel web yazılım projelerinde sizinleyiz. 100 üzeri proje gerçekleştirdik. Sizde projenizi hayal edin biz gerçekleştirelim.


Web Tasarım & Proje

Web Tasarım & Proje

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr