Web Tasarım İzmir


Haberler

Bizden Haberler

Ücretsiz Mobil Uygulamanızı Alın

Mobil uygulamanız google storede herkeze açık olarak yayınlanır. E Ticaret siteleri için geçerli bu kampanyamızdan faydalanarak müşterilerinizin aklında kalıcı olabilirsiniz.


Günümüzün e ticareti giderek gelişmekte ve internetten satışların oranı her geçen gün büyümektedir. İnternetten satış yapmanın bir çok yolu bulunmaktadır. İşletmenizi google ads reklamları, youtube reklamları ve sosyal ağlarda sponsor reklam yaparak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Bu gibi hergeçen gün farklı reklam yolları sunulmaktadır. Reklam yapmanın yanında satışları arttırmanın ve işletmenizin akılda kalıcı olmasının yollarından bir taneside mobil uygulamalardır.

İnternetin %70 lik bir bölümünün mobil cihazlardan kullanıldığını düşündüğümüzde mobil cihazlarda yer almanın ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz. İşletmenize ait bir mobil uygulama sahibi olduğunuzda uygulamanızı cihazına indirip kuran her potansiyel müşteri ile her an temasta olacaksınız demektir. Örneğin bir kampanyanız var ve bunu duyurmak istiyorsunuz.

Mobil uygulama panelinden duyuru yaptığınızda mobil uygulamanızın çalıştığı tüm cihazlara bildirim gider ve tek tıkla kampanyanıza ulaşılır. Mobil uygulamadan işletmenizden yapılacak alışverişler daha kolay gerçekleşir.

Firmamız sizler için bir kampanya düzenledi. 3 Ay boyunca geçerli olacak bu kampanyamızda e ticaret paketlerimizden pro paket alan herkeze mobil uygulama ücretsiz olarak yapılmaktadır. E Ticaret paketimizin özelliklerini aşağıda listeledik. Farklı bir çok tasarım seçeneğimizde bulunmaktadır. Tasarım seçenekleri için bizimle iletişime geçiniz. E Ticaret sistemimizde opencart alt yapısı kullanmaktayız.

E Ticaret Paketlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız


Haberler & Ücretsiz Mobil Uygulamanızı Alın

Haberler & Ücretsiz Mobil Uygulamanızı Alın

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr