Web Tasarım İzmir


Seo Optimizasyon

Site dışı seo optimizasyonu. Site dışı anahtar kelime , backlink, sosyal backlink ve benzeri çalışmaların tamamını kapsar.

Web Hizmetleri » Seo Optimizasyon » Site Dışı Seo

Site Dışı Seo

Tek başına site dışı optimizasyon istenilen sonuçları vermeyebilir. Bu nedenle sitenizin arama motorlarının yükseltme kriterlerine uygun olması gerekir. Bunun için site içi seo optimizasyonu ile ilgili yazımızı okuyunuz. Site içi seo optimizasyonunuz tam ise site dışı seo optimizasyonuna başlayabiliriz. Site dışı çalışmalarımız öncelikle sitenizin arama motorlarına kayıt edilmesi ve yapılandırılması gereklidir. Arama motoru yapılandırma işlemleri tamamlandıktan sonra sitenize backlink gerekli olucaktır. Siteniz iş rehberlerine,forumlara,yer imleme sitelerine ve bloglara özgün makaleler ile eklenerek sitenize backlink kazandırılır. Backlink için sosyal ağlarda önemlidir bunun içinde hazırlanan özgün makaleler sosyal ağlarınızada eklenerek sitenizin backlink kazanması sağlanır. Eğer site içi optimizasyonunuzda doğru yapılmış ise iç ve dış seo çalışması sonucu hedefe ulaşılır.

Site Dışı Seo
Kurumsal Firma Tasarım
Hayalinizdeki site için doğru adrestesiniz. Size özel sektörünüzü yansıtan kullanıcı etkileşimli benzersiz bir web sitesine sahip olmaya hazırmısınız?.

E Ticaret Sitesi
Satışlarını arttırıp işinizi büyütmenin yolu işinizi e-ticarete taşımaktır. Hazır 100 üzeri tasarımdan birini seçerek aynı gün satışa başlayabilirsiniz. Hazır tasarımlarımızın yanında size özel benzersiz tasarımda oluşturabiliriz..

AMP Web Tasarım
Accelerated Mobile Pages ( Amp ) web sitenizin mobilde içeriklerinin daha hızlı erişilmesi için uygulanan bir kodlama yöntemdir.

İntro Tasarım
İntro Tasarım

Mobil Uygulama
Mobil kullanımının artmasıyla, şirketler için mobil uygulama ihtiyacı da hızla artış göstermektedir. Web sitelerinin yanında artık mobil uygulama da firmaların gereksinimi haline geldi.

Proje
Özel web yazılım projelerinde sizinleyiz. 100 üzeri proje gerçekleştirdik. Sizde projenizi hayal edin biz gerçekleştirelim.


Seo Optimizasyon & Site Dışı Seo

Seo Optimizasyon & Site Dışı Seo

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr