Web Tasarım İzmir


Blog

Seditio açık kaynaklı geliştirebilinilir esnek alt yapısı ve kullanıcı dostu yönetimiyle kurumsal firmalar şirketler ve her sektöre uygun bir CMS sistemidir.

Blog » Seditio Nedir?

Seditio Nedir?

Seditio esnek alt yapısı sayesinde bir çok web projesi geliştirmeye uygundur. Örneğin seditio ile kurumsal firma siteleri,haber sitesi,emlak sitesi ve daha aklınıza gelen bir çok projeyi kolaylıkla gerçekleştirmek mümkündür.

Günümüzde bir çok cms sistemi bulunmaktadır bunlardan en fazla tercih edileni wordpress olsada duruma göre farklı cms sistemleride tercih edilmektedir. Seditio ise kullanılabilinirliği esnek yapısı geliştirilebilir modül yapısı ile her alanda tercih edilebilir. Seditio sistem alt yapısı php kodlama dilidir. Biz seditio ile bu güne kadar 300 den fazla web projesi gerçekleştirdik ve kullanıcılar oldukça memnun durumdalar. Özelliklede kurumsal şirketler için çok uygundur. Türkçe ve kolay bir yönetim paneline sahiptir. Seditio  100 üzeri tema seçeneği ve ihtiyaca uygun modül seçenekleri sunmaktadır.

Seo yapısı ise gerçekten etkilidir. Seditio'yu diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden birisidir diyebiliriz. Seditionun bir başka önemli özelliği ise benzersiz ve özel tema hazırlanmasının kolaylığıdır. Bir kaç adımda hazırlanan templatenin seditio'ya entegresi oldukça basittir. Kullanıcı dostu yapısı esnek ve hafif olması ile web site alt yapısı olarak tercih edilebilir cms sistemleri arasında yer almaktadır.


Blog & Seditio Nedir?

Blog & Seditio Nedir?

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr