Web Tasarım İzmir


Blog

E-ticaret sistemimizde tüm pazaryerlerine entegrasyon modülü bulunmaktadır. Gelişmiş pazaryeri entegrasyon modüllerimiz ile zaman kaybından kurtulun.

Blog » Pazaryeri entegrasyonu

Pazaryeri entegrasyonu

E-ticaret geliştikçe ihtiyaçlar büyümekte ve olmazsa olmaz bir hal almaktadır. Ürünlerinizi daha hızlı satabilmeniz için tüm pazaryerlerini kullanmanız gerekiyor ancak 100 ürünü birden fazla pazaryerine eklemek stok takibi yapmak yeni gelen ürünleri eklemek büyük bir iş yükü oluşmasına sebep oluyor.

Günümüzde kullanılan popüler pazaryerleri n11,gittigidiyor,amazon,hepsiburda ve sektöre göre farklı pazaryerleri ürünlerinizin satışına etki etmektedir. E-ticaret paketlerimizde pazaryeri entegrasyonu için gelişmiş modüllerimiz bulunmaktadır. Gelişmiş pazaryeri entegrasyon modüllerimiz ile sitenizin panelinden tüm pazaryerlerini yönetebilirsiniz.

responsive eticaret sitesi

Pazaryeri entegrasyon modülü size kurduğumuz e-ticaret sitenizin panelinde çalışmaktadır. E-ticaret sitenize entegre olduğu için ayrıca bir program kullanmanız gerekmez.

Tüm pazaryerlerine entegre çalışır aynı anda tek bir tuşla bütün mağazalarınızı güncelleyebilirsiniz. Pazaryeri entegrasyon modülümüz ile zaman kaybından kurtulun.

Pazaryeri entegrasyon modülümüz platinium e-ticaret sitesi paketimizde mevcuttur diğer e-ticaret sitesi paketlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.


Blog & Pazaryeri entegrasyonu

Blog & Pazaryeri entegrasyonu

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr