Web Tasarım İzmir


Blog

Opencart açık kaynak kodlu geliştirilebilir php kodlama dili tabanlı günümüzde çok tercih edilen bir e ticaret platformudur.

Blog » Opencart Nedir?

Opencart Nedir?

Günümüzde işyeri sahipleri işlerini internet ortamına taşımak istiyorlar ancak e ticaret sitesi yazılımı kodlanması gibi süreçler oldukça maliyetli olduğu için işini internete taşımak isteyenleri oldukça zor süreçler bekleyebiliyor. Bu nedenle özel  e ticaret sitesi yazılımlarının yerini günümüzde hazır scriptler almaktadır. Çünkü hem zamandan tasarruf hemde ihtiyaç duyulan bir çok özelliğin hazır olması açısından hazır scriptler tercih edilmektedir. Opencart'ta bu hazır scriptlerin içerisinde en fazla tercih edilen e ticaret platformlarından bir tanesidir.

Opencart yüzlerce tema seçeneği ihtiyaca yönelik yüzlerce modül seçeneği gibi hazır ve kullanıcı dostu bir çok ihtiyacı hazır olarak bizlere sunmaktadır. Gelişmiş özellikleri ile en küçüğünden en büyüğüne kadar her sektöre ve her firmaya hitap edebilecek kapasiteye sahiptir. Api desteği sayesinde farklı bir çok entegrasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmiş kargo modülleri çeşitli sanal pos yazılımlarının entegresi pazar yeri entegrasyonlarının bulunması opencart'ı her firma için cazip bir hale getirmiştir. Opencart gelişmiş modüllerinin ve entegrasyonlarının dışında sınırsız kategori oluşturulabilir ve sınırsız ürün eklenebilir bir özelliğe sahiptir.

Opencart'ın en çok tercih edilen kısmı ise yönetim panelinin kullanıcı dostu olmasıdır. Kolay yönetilebilinirliği ile herkezin tercihi olmayı başarmıştır. Bizlerde e ticaret sitesi taleplerinizde özel yazılımlar dışında opencart alt yapısı kullanmaktayız. Opencart'ın destek anlamında'da çok yaygın olması opencart kullanıcılarının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Eğer e ticaret siteniz opencart alt yapısı ile kurulmuş ise internet ortamında yazılımla ilgisi olan bir çok yerden destek bulmanız mümkündür.

Firmamız opencart konusunda teknik desteğin dışında sadece izmir olarak yerinizde kullanım eğitimi vermektedir. Opencart ile oluşturulmuş hazır e ticaret paketlerimizi inceleyebilir beğendiğiniz pakete aynı gün sahip olabilirsiniz. Opencart E Ticaret sitesi paketleri


Blog & Opencart Nedir?

Blog & Opencart Nedir?

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr