Web Tasarım İzmir


Blog

Opencart facebook ve instagram entegrasyonu ile oprncart sitenizdeki tüm ürünleri tek tuşla facebook,instagram mağazanıza gönderin satıpşlarınızı arttırın.

Blog » Opencart Facebook ve Instagram Entegrasyonu

Opencart Facebook ve Instagram Entegrasyonu

Opencart eticaret siteniz instagram mağazanız ile entegre çalışır. Opencart sitenizde bir değişiklik yaptığınızda bu instagram mağazanızdada gerçekleşir. Opencart entegrasyonu ile instagram satışlarınızı artırabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Opencart instagram entegrasyonu opencart için geliştirilen entegrasyon modülü ile gerçekleşir. Opencart sitenize modül yüklendikten sonra modül ile mağazanız eşleştirilir. Eşleşme sonra sitenizdeki ürünler instagram mağazanıza aktarılır. Ürünler instagram mağazanıza ek resimleri,açıklamaları,fiyat bilgisi olarak aktarılır. Instagram mağazanızdaki ürünleri instagram takipçilerinize tek tuşla göndererek satışlarınızı artırabilirsiniz. Instagram mağazanızdaki bir ürüne ziyaretçiniz girdiğinde satın almak isterse sitenizdeki ödeme sayfasına otomatik yönlenir.

Opencart instagram entegrasyon modülü zip,rar vb formatlarda verilmemektedir. Kurulumu yapılarak teslim edilmektedir. Bu modülü kullanabilmeniz için opencar 3.x.x sürümü kullanıyor olmanız gereklidir.

Daha kapsamlı bilgi için tıklayınız.


Blog & Opencart Facebook ve Instagram Entegrasyonu

Blog & Opencart Facebook ve Instagram Entegrasyonu

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr