Web Tasarım İzmir


Blog

Mobil uygulama ile herkesin elinin altında olun. Müşterileriniz işletmenizi cebinde taşısın.

Blog » Mobil Uygulamanız Olsun

Mobil Uygulamanız Olsun

Mobil internetin kullanım oranı arttıkça mobil uygulama ihtiyacı artmaktadır. Yapılan araştırmalar insanların büyük çoğunluğunun vaktini mobil cihazlarda geçirdiğini gösteriyor. Bu durumda mobil ortamlarda bulunmak en mantıklısıdır. İnternet teknolojileri her geçen gün gelişmekte ve beraberinde mobil uygulamalarda gelişmektedir. Mobil uygulama işletmenize bir çok kolaylık sağlamaktadır.

Örneğin ürün satan bir online mağaza için çok önemlidir. Müşterileriniz mobil uygulamanızı app store'den indirip kurduklarında artık mağazanıza erişim bir tık kadar kolay olacaktır. Bildirim özelliklerini kullanarak yenilikleri müşterilerinize bildirmek çok kolay olacaktır. Mobil uygulamanız web sitenize entegre edildiği andan itibaren sitenize eklenen kampanyalar,yeni ürünler,haber,duyuru gibi etkinlikleriniz otomatik olarak müşterilerinizin cihazına bildirim olarak düşmektedir.

Bildirim sınırınız bulunmamaktadır ama biz yinede belli konularda bildirim yapmanızı öneriyoruz. Mobil uygulamanın başka bir avantajıda yayınladığı storelerde keşfedilecek olmasıdır bu size potansiyel yeni müşteri kazanmanızı sağlayacaktır.

Mobil uygulamalar farklı şekillerde yapılıyor ios ve android olarak iki farklı şekildedir. Mobil uygulamanızı için ayrı bir tasarım yapılması gerekmez eğer mevcut web sitenizin tasarımı mobil cihazlara uygun kullanımı kolay bir tasarım ise aynı tasarım mobil uygulamanız içinde kullanılabilir.

Özel tasarım isterseniz mobil uygulamanız için size özel tasarımda yapılmaktadır. Mobil uygulama fiyat almak için bizimle iletişime geçiniz.

Mobil uygulama hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.


Blog & Mobil Uygulamanız Olsun

Blog & Mobil Uygulamanız Olsun

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr