Web Tasarım İzmir


Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstermiştir.


Sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Pro Tasarım web tasarım ve Yazılım uzmanıdır. Pro Tasarım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Pro Tasarım olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz. Mevcut bir fikirden yeni yaratılan bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz.

İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. pro tasarım çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar. Bu yaklaşım ile ilerleyen teknoloji dinamiklerindeki değişime kolaylıkla adapte oluyoruz. Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimciliğe ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz.

Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

Vizyonmuz

Sektöründe yenilikçi,hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği yazılım teknolojileri firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak

Misyonumuz
Uzman ekibimizle doğru güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı yazılım hizmeti vermek

Kalite Politikamız
Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Bunun için sağladığımız hizmetin aksamaması ve performansının düşmemesi için kurduğumuz siteleri sıkça kontrol eder ve kesinti olmaması için sağlıklı önlemler alırız. Biz, piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz, ama biz kaliteli hizmeti satıyoruz.

Tarihçe

Pro Tasarım Bilişim Teknolojilerinin kurucuları 90 lı yıllarda internet hayatına başlamış ilk olarak kankayizz.biz adlı global eğlence formunu kurarak internetin bilinen sitelerinden birisi olmuştur

2000'li yılların başında kendi cms sistemini geliştirmiş ve bu sistem ile 100 üzeri proje tamamlamıştır. Bu projelerden bazıları emlak scripti,emlak portalı,haber scripti,oto galeri scripti,sanatçı scripti,iş ilan portalı,e ticaret aitesi vb bir çok güncel projeyi sunmuştur. 2009 yılında ekibini kurarak resmi olarak kuruluşunu tamamlamıştır.

   

Belgeler

vergi levhası


Kurumsal & Hakkımızda

Kurumsal & Hakkımızda


.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr