Web Tasarım İzmir


Web Tasarım

Satışlarını arttırıp işinizi büyütmenin yolu işinizi e-ticarete taşımaktır. Hazır 100 üzeri tasarımdan birini seçerek aynı gün satışa başlayabilirsiniz. Hazır tasarımlarımızın yanında size özel benzersiz tasarımda oluşturabiliriz..

Web Hizmetleri » Web Tasarım » E Ticaret Sitesi

E Ticaret Sitesi

E Ticaret Nedir?
E-ticaret; Tüm dünyada internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin dijital ortamda online olarak yapılan halidir. E-Ticaret, herhangi bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden ticaret yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir alışveriş yöntemidir.

Türkiye’de ve dünyada ticaret yöntemlerine ve satış uygulamalarına e-ticaret’i de ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir noktaya satış yapmanın ötesin'de süreçlerine e-ticaret’i de dahil etmeye başlamıştır.

E-ticaret küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun bir ticaret şeklidir. E-ticaret, belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve ödemelerin daha hızlı alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler içine-ticaret önemli bir satış şeklidir.
 

Artık bir sanal mağaza oluşturmanın vakti gelmedimi?:İşletmenizi online ortama taşıyın
Dünyanın neredeyse yarısının internete erişimi olduğunu biliyormusunuz? İnternet kullanan potansiyel müşterileri sayısının bu kadar yüksek olması, işletmelerin dijital ortama geçmelerinin nekadar mantıklı olduğunu gösteriyor.

Online ortama geçmek için ilk adımınızı atın
İşletmenizi dijital ortamda tanıtmanın birçok yolu bulunmaktadır. İşe koyulmadan önce hedeflerimize ulaşmak için bir plan yapılmalıdır. Dijital ortamlar nasıl işliyor,ihtiyaçlarımız için neler yapmalıyız?
Müşterilerinizin sizi dijital ortamlarda bulabilmesi için web sitesi,mobil uygulama,sosyal medya ve daha birçok yöntem bulunmaktadır. Yola çıkarken ilk yapacağımız web sitemiz olucaktır. Bu durumda web sitemizin kullanılabilirliği iyi olmalıdır. Özelliklede son yıllarda mobil kullanımının arttığını göz önünde bulundurursak sitemizin mobil kullanılabilinirliği çok iyi olmalıdır. Hikayenizi anlatan,müşterilerinizin ihtiyaç duydukları ürün yada hizmetleri bulmalarına yardımcı olan bir web sitesi oluşturarak başlayabilirsiniz.

Satış stratejinizi planlayın
İşletme stratejinizi oluştururken en iyi sonuçları alabilmek için hedefleri tanımlamak ve gelişimi izlemek gerekir. İşletmenizi nasıl farklı yapabileceğimizi ve müşteri deneyimini nasıl geliştirebileceğimizi bulmak için'de search console ve google analyitcs gibi web araçlarını kullanmaktayız.

Kullanıcılarınızın sizi web ortamında bulmalarını kolaylaştırın
Seo optimizasyonu ile web sitenizi optimize etmek çok daha fazla sayıda potansiyel müşterinin sizi bulması ve arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlar. Seo optimizasyonu organik ve ücretli reklamlar olarak iki şekilde yapılır.

SEM Reklamlarıyla farkedilin
Arama motoru pazarlamacılığı (SEM) işletminizi çok geniş bir kitleye tanıtabilir. Müşterileriniz ile doğrudan iletişime geçmek, web sitenize ilgi duyan kullanıcıları spesifik olarak hedefleyerek arama motoru reklamcılığından faydalanabilirsiniz.
SEM Açık arttırmacılığından nasıl yararlanabileceğinizi,sizin için uygun olan kitleleri nasıl hedefleyeceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM) çok çeşitli fırsatlar sunsa da bunlardan yararlanmak için araştırma araçları ve anahtar kelime seçimlerinde bilgi sahibi olmanız gerekir. Bu bilgileri edindikten sonra Arama Ağı kampanyalarınızı, harcamalarınızın karşılığında maksimum değer elde edecek şekilde iyileştirebilir ve optimize edebilirsiniz.

Yerel ortamlarda farkedilin
Arama motorları,dizinler ve sosyal ağlar sayesinde yakınınızda bulunan müşterilere ulaşmak artık çok kolay. Bunun için web siteniz ile birlikte mutlaka google bussines hesabınızın olması gerekli. My bussines hesabınız ile birlikte oluşturacağınız benim işletmem hesabınızdan haritalara kayıt olmalısınız. Search console hesabınızdan işletmenizi takip edebilir analizlerini yapabilirsiniz.
Herkez sosyal medyada olduğu için mutlaka işletmenizinde orada olması gereklidir. Popüler sosyal medya ağlarında kendi kitlenizi oluşturabilirsiniz.


Mobil imkanları kullanın
Hareket halindeyken bile internette gezinmek günlük hayatımızın sıradan bir parçası haline gelmiştir. Bu nedenle mobil ortamlarda olmak bir işletme için çok önemlidir. Bu nedelerle mobil uygulama bir işletme için olması gerkenler'den birisidir. Mobil video izlemeleri giderek yükselirken stratejinize mobil ortamlarıda eklemek son derece mantıklıdır. Mevcut seçenekleri ve doğru anahtar kelimeler ile yapılacak mobil seo çalışması pazarlamanızda başarı sağlamanıza yardımcı olacaktır.
 E Ticaret sitesi için gerekenler
(Web sitenizi satışa hazır olarak tamamlamış olmanız gerekir)
1- Vergi levhası
2- Banka hesabı
3- ETBİS'e kayıt Etbis hakkında bilgi edinin
4- Sanal pos için; Web siteniz,SSL sertifikası,Sabit ip,Sanal pos modülü
Not: Paytr,iyzico gibi aracı sanal pos kullanım imkanı sağlayan kuruluşlarda SSL sertifikası gerekli olmayabiliyor. Eğer paytr yada iyzico benzeri aracı kullanacaksanız aracı kuruluşa sorunuz.

Anahtar Teslim E Ticaret Sitesi Paketi
Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size Pro Tasarım tarafından paket olarak sunulur.

Kolay kullanım
Türkçe ve kolay kullanımlı yönetim paneli ile hızlı ve güvenli şekilde satışlarınızı yönetin.Teknik Destek
İhtiyaç duyduğunuz her an canlı destek alabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Reklamsız organik sonuçlarda ürünlerinizi öne çıkarabileceğiniz seo modüllerimiz otomatik çalışmaktadır.

E-ticaret tasarım seçenekleri
Size sektörünüze uygun sunacağımız hazır paketlerimizin dışında size özel benzersiz tasarımda yapmaktayız.


E Ticaret sitesi hazır paketleri için buraya tıklayınız.

Size özel benzersiz e ticaret sitesi tasarımı için bizimle iletişime geçiniz.

E Ticaret Sitesi
Kurumsal Firma Tasarım
Hayalinizdeki site için doğru adrestesiniz. Size özel sektörünüzü yansıtan kullanıcı etkileşimli benzersiz bir web sitesine sahip olmaya hazırmısınız?.

E Ticaret Sitesi
Satışlarını arttırıp işinizi büyütmenin yolu işinizi e-ticarete taşımaktır. Hazır 100 üzeri tasarımdan birini seçerek aynı gün satışa başlayabilirsiniz. Hazır tasarımlarımızın yanında size özel benzersiz tasarımda oluşturabiliriz..

AMP Web Tasarım
Accelerated Mobile Pages ( Amp ) web sitenizin mobilde içeriklerinin daha hızlı erişilmesi için uygulanan bir kodlama yöntemdir.

İntro Tasarım
İntro Tasarım

Mobil Uygulama
Mobil kullanımının artmasıyla, şirketler için mobil uygulama ihtiyacı da hızla artış göstermektedir. Web sitelerinin yanında artık mobil uygulama da firmaların gereksinimi haline geldi.

Proje
Özel web yazılım projelerinde sizinleyiz. 100 üzeri proje gerçekleştirdik. Sizde projenizi hayal edin biz gerçekleştirelim.


Web Tasarım & E Ticaret Sitesi

Web Tasarım & E Ticaret Sitesi

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
bilgi@protasarim.net.tr