Web Tasarım İzmir


Web Tasarım

Accelerated Mobile Pages ( Amp ) web sitenizin mobilde içeriklerinin daha hızlı erişilmesi için uygulanan bir kodlama yöntemdir.

Web Hizmetleri » Web Tasarım » AMP Web Tasarım

AMP Web Tasarım

Googlenin Mobilde AMP'yi tercih etmesiyle beraber yazılım ekibimiz tüm pro yazılım alt yapısına seçenek olarak AMP düzenini eklemiştir.
Googlenin AMP tercihinin sadece mobil değil masa üstü tasarımları'da kapsayacağını açıklamasından sonra masa üstü web tasarımlarımıza'da AMP seçeneğini ekledik.
Web sitenizin AMP tasarım olması arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı sağlar ve web sitenizi ziyaret edecek müşterilerinizin oranını doğrudan etkiler.
Teknolojide'ki değişimleri yakından takip eden firmamız, yeni uygulamaları hızlı entegrasyonlar ile web sitenizi istediğiniz konuma ulaştırmanızı sağlıyor.

Web üzerinde bulduğunuz temaların tümü AMP özelliğine sahip değildir. Google'ın her yerde anında yükleyebilen mobil cihazlar için optimize edilmiş bir içerik sağlamak için sunduğu açık kaynaklı bir projedir.
AMP sitenizi akıllı telefonlarda daha hızlı yüklenmesini sağlar, ancak reklam gelirinizi büyük oranda etkiler ve üçüncü taraf javaScript kullanılmasına izin vermez.
AMP platformlardan bağımsızdır, yayıncılara içeriği mobil cihazlar için optimize etme ve tüm cihazlar için bir web tarayıcısı aracılığıyla erişilebilir kılma olanağı sunar.

Avantajları:
AMP daha hızlı yükleniyor.
AMP arama motorlarında sıralamanızı yükseltir.
AMP görselllerde yükselmenizi sağlar.
AMP sitenizin ziyaretçi sayısını yükseltir.

Dezavantajları:
Reklam geliri sağlıyorsanız bunu azaltır.
Jquery javascript kullanamazsınız (Sitenizde slider ve benzeri uygulamalar çalışmaz).
Sidebar widget çalışmaz.
Not: Ancak arama motorlarındaki arama sonuçlarında sıralamanızı doğrudan etkiler. Basit bir görünüm olsada sonuçları %23 oranında etkiler.

Web tasarımlarınızı çağın yeni teknolojisi AMP ile kurmak veya mevcut sitenizi AMP güncellemesi yapmak için bizimle iletişime geçiniz.
AMP hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.
AMP web tasarım örneklerini incelemek için tıklayınız.

AMP Web Tasarım

Web Tasarım & AMP Web Tasarım

Web Tasarım & AMP Web Tasarım

.

İLETİŞİM

Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri
Mithatpaşa Cad 230 Sk Yalı Mah No:2 Kat:3 Da:5
Halkbankası Üstü Güzelbahçe/İZMİR/TURKEY
+90 232 234 58 16, +90 538 527 85 15
info@pro-tasarim.net