Hakkımızda Bilgi

İzmir'de hizmet vermekte olan firmamız İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek

sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Pro Tasarım ve Yazılım uzmanıdır. Pro Tasarım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Pro Tasarım olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz. Mevcut bir fikirden yeni yaratılan bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz. İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. proweb çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar. Bu yaklaşım ile ilerleyen teknoloji dinamiklerindeki değişime kolaylıkla adapte oluyoruz. Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimciliğe ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz. Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

Teknik Ekibimiz

 • F.Oğuz Tortop - Administrators

Seo (anahtar kelime optimizasyonu) web tasarım ve dizayn uzmanı.

 • Hasan Demir - Server Operatörü

Teknik destek. Server güvenliği ve pro tasarım yazılımları coder.

 • Gözde Çekiç - Translator

Yabancı dil çeviri uzmanı.

 • Beyza Aksoy - Süpervisor

Bilgi işlem yöneticisi finans sorumlusu.

 • Habibe Çekiç - Grafiker

Grafik Tasarım Matbaa Ve Reklam Sorumlusu.

 • Saygun Önen - Teknik Servis

Program Kurulum Teknik Servis Şefi.

Hakkımızda Bilgiler

Vizyonumuz
Sektöründe yenilikçi,hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği yazılım teknolojileri firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak
Misyonumuz
Uzman ekibimizle doğru güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı yazılım hizmeti vermek
Kalite Politikamız
Biz, her müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için özveri ile çalışırız. Dünden bugüne bu sektörde oluşumuzu bizi tercih eden sadık müşterilerimize borçluyuz. Bunun için sağladığımız hizmetin aksamaması ve performansının düşmemesi için kurduğumuz siteleri sıkça kontrol eder ve kesinti olmaması için sağlıklı önlemler alırız. Biz, piyasadaki en ucuz hizmeti satmıyoruz, ama biz kaliteli hizmeti satıyoruz.
Teknik Destek
Biz, alanında tecrübe sahibi son derece eğitimli ve bilgili bir ekip ile destek hizmeti sağlamaktayız. Bize sadık kalan müşteri ve bayi müşterilerimiz verdiğimiz hizmetin kalitesini kanıtlar niteliktedir. Her türlü soru ve sorunlarınızı çözümler sunarak yanıtlamak firmamızın en önde gelen prensiplerinden biridir..
Bekletmiyoruz Bekliyoruz
Web sitenizi oluşturan metin ve resim gibi içerikleri kolayca değiştirip sitenizin her daim güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.Pro Tasarım Web Hizmetleri Dinamik Sayfalar Dynamic Pages Dinamik yapısı sayesinde sitenizin web ortamında hızlı ve verimli şekilde çalışmasını sağlamış olursunuz. Pro Tasarım Web Hizmetleri Dinamik Sayfalar Firmanız ve ürünleriniz ile ilgili her türlü güncellemeyi yapabilirsiniz. Pro Tasarım Web Hizmetleri Dinamik Sayfalar Dinamik yapısı sayesinde firmaya veya bir şahsa bağımlılık zorunluluğu ortandan kalkar ve site masrafı en az seviyeye iner. Pro Tasarım Web Hizmetleri Dinamik Sayfalar Gerektiği zaman duyuru, haberler, yükleme(download), sanal(online) satış için gerekli uygulamalar, anket, ziyaretçi defteri ve birçok dinamik web uygulamaları sitenize kolaylıkla ve kısa sürede uygulanabilir. Pro Tasarım Web Hizmetleri Dinamik Sayfalar Eğer firmanızın birden fazla web sitesi var ise bu sitelerin çoklu katılım ile tek merkezden yönetilmesi imkânı sağlanabilir. Pro Tasarım Web Hizmetleri Dinamik Sayfalar Siteniz içerisindeki anahtar kelimelere göre ürün tarama özelliği ile müşterilerinizin sizin ürünlerinize hızlı erişimini sağlayabilirsiniz. Pro Tasarım Bilişim Teknolojileri olarak hedefimiz müşterilerimizi internet ortamında dinamik, güncel, günümüz internet ve medya teknolojisine uygun, hızlı ve canlı web sitesi sahibi yaparak itibarı artırmak ve etkileşimli(interaktif) tanıtımın en kolay yolunu sağlamaktır.

Pro Tasarım Tarihçe

 •  2015,2016
  Pro Tasarımın tamamen kurumsal yapıya geçişidir.
 •  2010,2011,2012,2013,2014
  Emlak scripti,haber scripti,oto galeri scripti,emlak portalı,emlak franchise sistemi,e-ticaret ve diğer tüm scriptlerin yazıldığı geliştirldiği dönemdir.
 •  2009
  Pro Tasarımın kuruluşu ve yazılımını çağa uygun şekilde baştan yazması
 •  2008
  Pro Tasarım web yazılım şirketinin kuruluşuna başlanması
 •  2007
  kankayizz.biz ekibinin bir diğer projesi olan türk tarihini konu alan dev tarih platformu osmanlı devleti'nin hayata geçmesi
 •  2004,2005,2006
  kankayizz.biz global eğlence formunun yükselme dönemi ve pro tasarımın proje olarak ele alınması
 •  2001,2002,2003,
  kankayizz.biz global eğlence formunun belirginleşmesi
 •  2000
  Pro tasarım ekibi internet hayatına 1998 yıllarında başlamış ilk olarak 2000 yılında kankayizz.biz adlı global eğlence platformunu kurmuş uzun yıllar internetin bilinen sitelerinden birisi olmuştur.