Proje Öner

Piyasalarda emlak,oto galeri,haber vb bir çok hazır sistem bulunur çünkü bunlar çok fazla talep edilmektedir.
Bunların dışındakiler ise wordpress,joomla vb tabanlı cms ler ile sektörünüze yada size uyan bir tasarım giydirilip size teslim edilir.
Tasarım size uysada yönetim ve kullanım zorluğu mutlaka olacaktır çünkü o size özel değil o herkeze verilen standart bir yönetime sahiptir.
Biz ise size özel bir sistem imkanı sunuyoruz. Size özel yönetim paneli,size özel modüller,size özel sayfa yükleme seçnekleri vb size özel bir scriptiniz olabilir.
Size özel hazırlanacak olan sistem tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanacağı için kullanım zorluğu olmayacaktır.
Bu uygulama ile sizin tüm ihtiyaçlarınızı 4 x 4 lük karşılayacak olan sistemin maliyetinide öğrenmiş olursunuz.
Tek yapmanız gereken tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir web tasarımı ve içerik yönetim sisteminin nasıl olması gerektiğini a'z'ye döküman olarak hazırlayıp bize göndermenizdir.
Bu yöntem ile bizde size doğru maliyeti çıkarma imkanına sahip oluruz.
Web projenizi bize en son detayına kadar yazıp word dosyası olarak yollayın bize yolladığınız projenin dışındaki tüm talepleriniz ilave maliyet gerektirecektir bu nedenle eksiksiz yazmaya çalışın.
Açıklama bölümüne geniş anlatım yapınız aksi halde doğru maliyet hesaplanamaz bize yolladığınız döküman harici talepler ilave ücretlendirilir.
1. Projenizi word dökümanı olarak yollayınız.
2. Adult,Casino,Online loto,at yarışı vb gibi projeler değerlendirmeye alınmaz.
3. Proje dökümanına proje için ayırdığınız bütçenizi yazınız.PROJENİ YOLLA