Web Tasarim İzmir

Web Tasarım 

izmir web tasarım,web sitesi,e ticaret,mobil uygulama,seo optimizasyonu,AMP 

Seo Optimizasyonu

Seo Optimizasyonu

SEO (Search Engine Optimization) yani türkçesi arama motoru optimizasyonu, Organik yani reklamsız arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkabilmek için yapılan teknik, site içi ve site dışı optimizasyon çalışmalarına verilen genel isimdir..
Web Tasarım » Seo Optimizasyonu
SEO Site içi ve dışı olmak üzere ikiye ayrılır. Arama motorlarında yükselmeniz için yapılan çalışmaların tamamını kapsamaktadır.
Oraganik olarak yapılan SEO ile siteniz doğal bir popülariteye kavuşur. Google, bir sitenin popüler olmaya başladığını, ziyaretçi sayısının artışından ve site hakkında yapılan organik çalışmalardan anlamaktadır. Bu çalışmaların kanalları ve sayısı arttıkça popülarite 'de artar ve siteniz sağlam bir yapıya kavuşturur.


Doğal SEO optimizasyonu ile hep zirvede kalın

SEO çalışmalarındaki en önemli unsur doğallıktır. Google’ın yükseltme mantığı doğal çalışmaların esasına dayanmaktadır. Bu doğal çalışma anlayışı içerisinde yapay durumlar fark edilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmaması ile birlikte olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamlardaki durumunuza olumsuz olarak yansır. Bu nedenle firmamız çalışmalarında hiçbir yapay unsur kullanmamaktadır.


SEO Çalışmalarında web tasarımı çok önemli bir rol oynamaktadır. Son yıllardaki araştırmalara göre google internet kullanımının %65'i nin mobil'den yapıldığını söylemektedir. Bizlerde analiz panellerimizde ve sitelere geri dönen sonuçları incelediğimizde aramaların yoğunlukta mobil'den yapıldığını gözlemliyoruz. Bu nedenle web tasarımını %100 mobil uyumlu ve google kullanıcı deneyimi kriterlerine tam uyumlu olarak hazırlıyoruz.


Mobilde AMP İle lider sizsiniz

SEO İçin web tasarımınızın tüm kriterlere uyumlu olmasının yanında AMP uyumlu bir mobil tasarımı arama sonuçlarında sıralamaları ciddi şekilde etkilemektedir daha fazla bilgi edinin


SEO Optimizasyonunuz süresince google analytics kullanıyoruz.
Google Analytics, Web sitenizin trafiğini ölçmek için kullandığımız araçlardan biri. Günümüzde milyonlarca sitenin istatistiklerini ölçmek için kullandığı araçlardan en popüleri olan Google Analytics içerisinde özelleştirilmiş SEO raporları kullanıyoruz.
Bu raporları sizlere aylık olarak veriyoruz.
imageimageimage
Sizin için search console hesabı oluşturuyoruz mevcut hesabınız varsa optimize ediyoruz.
Google Search Console, Google tarafından sunulan ve Google Arama sonuçlarında sitenizin nasıl yer aldığını izlemenize ve yönetmenize yardımcı olan bir hizmettir.
Search console takip ve optimizasyonu ile sitenizi bulunduğunuz şehrin google maps ve nagivasyon arama sonuçlarında öne çıkmasını sağlıyoruz.

SEO Uygulamalarımız
1-Site içi optimizasyon
2-Site dışı optimizasyon ve takip
3-Özgün makaleler ile blog ve site içi güncelleme
4-Google analyitcs takip ve raporlama
5-Serach console takip ve optimizasyon
6-SEO Optimizasyon süresince danışmanlık
ŞİMDİ TEKLİF İSTE