Web Tasarim İzmir

Pro Blog 

Pro tasarım web hakkında blog konuları 

Mobil Uygulama Nedir?

Mobil Uygulama Nedir?

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı smartphone ( akıllı telefon ), tabletler gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir..
Pro Blog » Mobil Uygulama Nedir?
Mobil uygulama kesinlikle mobil site ile karıştırılmamalıdır.

Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır. Mesela yaptırdığınız uygulamanın iphone, ipad gibi cihazlarda çalışmasını istiyorsanız uygulamanız IOS tabanlı olarak geliştirilmek zorundadır, eğer Samsung, HTC gibi android işletim sistemi kullanan tablet veya akıllı telefonlarda çalışmasını istiyorsanız uygulamanız Android tabanlı olarak geliştirilmek zorundadır. Android ve/veya IOS tabanlı mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Android tabanlı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı samsung galaxy, samsung tablet, samsung note, htc one ve diğer tüm android akıllı telefon ve tabletleriniz için bugüne kadar milyonlarca kullanıcının 20 milyardan fazla mobil uygulama indirdiği Google Play Store'da yayınlıyoruz.

Reklam bütçenize ne kadar ayırırsanız ayırın, toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir şekilde ulaşmanız mükün değil. Hemen IOS ve/veya Android platformlarında firmanızın yer alması için bizimle iletişime geçiniz.