Web Tasarim İzmir

Web Tasarım 

izmir web tasarım,web sitesi,e ticaret,mobil uygulama,seo optimizasyonu,AMP 

Web Site Proje

Web Site Proje

Özel web site projelerinizde sizinleyiz. Aklınızdaki projeyi bizimle gerçekleştirebilirsiniz..
Web Tasarım » Web Site Proje
Proje başlangıcı
Aklınızdaki web projesi için kapsamlı araştırmanızı yapın. Araştırmanızı ve gerekli bilgileri word dökümanı olarak bize iletiniz. Projeniz incelendikten sonra projeniz için yapım süresi ve yapılacak adımlar belirlenir. Yapılacaklar belirlendikten sonra projenize uygun web tasarımı hazırlanır. Web tasarımı hazırlanırken projenizde olması gerkenlere göre modüller ve bileşenler hazırlanır.
Proje test
Proje için hazırlanan modüller ve bileşenler web tasarımınıza eklenip yayına hazır hale geldikten sonra test ortamında çalıştırılarak size sunulur. Proje yayın onayından sonra proje için uygun hosting ve alan adı belirlenir. Uygun alan adı ve hosting belirlendikten sonra kurulum gerçekleştirilir ve beta yayını olarak proje internet ortamında kullanıcı deneyimine sunulur.
Proje yayın süreci
Proje beta yayın sürecinde kullanıcı deneyimi en önemli etkendir bu nedenle tüm eleştirileri ve tavsiyeleri dikkate almalısınız. Beta yayın süreci tamamlandıktan sonra porjeniz ile ilgili gereği çalışmalara başlanır.
Proje geliştirme süreci
Projeniz yayın hayatına geçtikten sonra SEO,ücretli reklamlar,organik seo optimizasyonu ve zamanla projeniz için gerekli olabilecek ilave bileşen ve modüller firmamızın proje uzmanları tarafından sizlere sağlanıcaktır.

2009'dan bu yana 100 üzeri özel projeyi tamamladık. Sizde hayalinizdeki projeyi bizimle tasarlayıp hayata geçirebilirsiniz.
Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz projelerden bazıları

Piknik yerleri gezi portalı
İş ilanları portalı
Oyun haber scripti
Haber scripti
Taraftar haber scripti
Emlak portalı
Emlak franchise scripti
Turizm gezi portalı
Emlak scripti
Oto galeri scripti
Traktör satış scripti
Sanatçı Müzisyen scripti
Projelerimizi incelemek için tıklayınız
Sizde aklınızdaki projeyi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Projeleriniz için pro cms alt yapısı kullanmaktayız. Yönetim paneli ve işleyişi projenize özel tasarlıyoruz.
ŞİMDİ TEKLİF İSTE