Web Tasarim İzmir

Projelerimiz 

Emlak scripti,haber scripti,oto galeri scripti,sanatçı scripti,fotoğrafçı scripti 

Sözlük Yazılımı

Sözlük Yazılımı

Sözlük Scripti.
Projelerimiz » Sözlük Yazılımı

Sözlük Yazılımı?image

Sözlük Yazılımı; birkaç dakikada kendi sözlük komünitenizi ayağa kaldırmanızı sağlayan profesyonel bir yazılım paketidir. Yapısındaki dil paketleri, tema seçenekleri, eklentileri ve gelişmiş yönetim mekanizması ile oluşumunuzu tam anlamıyla kontrol etmenizi sağlar. Sözlük Sistemi popüler programlama dili PHP ile yazılmıştır ve veritabanı olarak MySQL' i kullanmaktadır. Sözlük Sistemi bir sözlük komünitesinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Kısacası Sözlük Sistemi bir sözlük oluşumu isteyen ve bunu yaparken profesyonel bir yaklaşım arayan herkese hizmet etmektedir.

Kurulum-Güncellemeimage

Sözlük Yazılımı tarafımızca ücretsiz olarak kurulur ve size teslim edilir. Footer kısmında sözlük yazılımı linki kaldırılmadıkça, sözlük lisanslı bir yapıya sahiptir. Belirtilen footer linkinin silinmediği müddetçe lisanslı sözlüklere hotfixler anlaştığımız firma tarafından ücretsiz dağıtılır. Bunun yanı sıra periyodik güncellemeler ve ek istekler ücrete tabii tutulacaktır.

Sözlük Hosting Hizmetiimage

Sözlük Hosting Sunucularımızın, en düşük işlemci kapasitesi "Intel Xeon " işlemci teknolojisidir. Bu işlemciler (quad core)4 çekirdekli ve son teknoloji işlemcilerdir. Bu işlemcilerden daha yüksek kapasitede olan işlemciler de(2xquad core) kullanılabilir. Her koşulda sunucu performansı kontrol edilecek ve bu doğrultuda hizmet sürdürülecektir. Sözlük Hosting Hizmetimizde bir sunucuda en fazla 15 site barındırılacaktır. Böylece normalde 400-450 site doldurulabilecek böyle bir sunucu sisteminde, siteniz normal bir sitenin yaklaşık 20 katı kadar işlemci kullanma hakkına sahip olacaktır. Bu güçte bulunan sunuculardan Vps almak isterseniz, vps olarak bölümlenmiş olan sunucuda en az 20 adet vps paketi kullanılır. Unutmayınız ki; Bu paketimiz Vps paketlerimizden daha avantajlı, daha performanslıdır.

Pro Tasarım Web Hizmetleri, günümüzde bir hayli işlevlik kazanmış olan PHP Sözlük Sistemleri'ne özel barındırma paketleriyle karşınızda. Bilindiği üzere sözlük sayfalarının hiti diğer sitelere göre daha fazla olmaktadır. Bu sebeple bu sistemlerin harcamış oldukları kaynak tüketimi normal scriptlere oranla daha fazladır. Biz, bütün sistemi gözden geçirerek, sözlük sisteminin en randımanlı şekilde nasıl çalışacağını hesap ettik ve size aşağıdaki üç paketi sunduk. Bu sunucular 4 veya 8 çekirdekten oluşmaktadır. Aynı şekilde en az 8GB Ram ile ve günümüz teknolojisine uygun çeşitli güvenlik sistemleriyle donatılmıştır. Müşterilerimize %99 Uptime oranını garanti etmekteyiz, Velev ki bu oran %98'e düşecek olursa, müşterimize özel bazı teklifler veya ücretsiz hizmetler sunmaktayız. Eğer sizin de Sözlük Sistemi'niz varsa ve sorunsuz hosting hizmeti almak istiyorsanız aşağıdaki paketlerimizi inceleyiniz.

Sunucularda Kaç Site Barındırılmakta?

Sözlük Hosting Hizmetimizde bir sunucuda en fazla 15 site barındırılacaktır. Böylece normalde 400-450 site doldurulabilecek böyle bir sunucu sisteminde, siteniz normal bir sitenin yaklaşık 20 katı kadar işlemci kullanma hakkına sahip olacaktır. Bu güçte bulunan sunuculardan Vps almak isterseniz, vps olarak bölümlenmiş olan sunucuda en az 20 adet vps paketi kullanılır. Unutmayınız ki; Bu paketimiz Vps paketlerimizden daha avantajlı, daha performanslıdır...

Yedekleme Hizmetiniz Var mı?

Sözlük Hosting Hizmetimizde sayfalarınızın güvenliği için haftalık yedekleme hizmetimiz mevcuttur. Oluşacak herhangi bir veri kaybında teknik destek departmanımızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır...
ŞİMDİ TEKLİF İSTE